Wybór diety to pierwszy etap zmian naszego wyglądu.

Wybór diety to pierwszy etap zmian naszego wyglądu.

Ostatnio w kwestii odchudzania rozważałem jakie błędy najczęściej popełniamy przy odchudzaniu. Obecnie zastanawiam się jaka dieta była by najbardziej skuteczna i mogła pomóc w osiągnięciu wymarzonej wagi.

Na myśl przyszła mi Dieta Hollywoodzka, czyli dieta jak nazwa wskazuje gwiazd z Hollywood. Szczegóły diety macie w linku powyżej. Wiem, iż nie do końca odpowiada ona temu co stosują gwiazdy szklanego ekrany, gdyż każda z nich ma swoją grupę ludzi, którzy dbają o jej wygląd i pilnują co robi, aby wyglądać na ekranie tak jak wyglądają. Jednak bez tego właśnie elementu motywacyjnego czyli wyglądu kogoś znanego do kogo chce się człowiek przyrównać czasami ciężko osiągnąć wymarzone efekty odchudzania.

Patrzenie na sławnych, którzy wyglądają lepiej od nas odpowiednio może nas motywować, właśnie do zmiany sposoby życia, zmiany jadłospisu, a dzięki temu opinie o nas mogą również się zmienić.

My również powinniśmy patrzeć na opinie w kwestii wyboru diety i kierować się zdrowym rozsądkiem, który właściwie nas pokieruje i sprawi, że nasz wygląd będzie z czasem taki jaki sobie wymarzyliśmy.

Z pewnością nie dorównamy gwiazdą Hollywood, jednak bez próby osiągnięcia tego, co oni w wyglądzie, nie zmienimy nic w naszym życiu. Właśnie wybór diety jest tym pierwszym elementem, który pomoże nam zmienić nasz wygląd.

Później można pomyśleć nad kolejnymi elementami, które mogą zmienić nas samych i sprawić, iż będziemy wyglądali inaczej. Bez tego nie mamy szans na zmiany nas samych i wokół nas.

Read 1 comment

Dodaj komentarz